Exclusive Offers From Our Partners

View Deals

blogkulinarny

Name

blogkulinarny

User Details

https://www.przez-zoladek-do-serca.pl/
Masz jeden cel – zjeść dobrze w jakiejś restauracji? Sprawdź naszego jedzeniowego bloga oraz upewnij się czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest odpowiednia dla Twojego żołądka i szerokości Twojego portfela!

 

Przez żołądek do serca to blog kulinarny tworzony przez dwójkę miłośników jedzenia, którzy pragną sprawdzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszej stronie przeczytasz autorskie opinie na temat dań ,które zamówiliśmy w lokalach w Małopolsce, Polsce i za “granico”. Najcięższym etapem jedzenia poza domem jest wybranie restauracji, a zamawiając dania nie warto oszczędzać. Bierzemy pod lupę nie tylko kuchnię tradycyjną, polską, ważna dla nas jest każda bardziej czy mniej popularna restauracja, którą możesz znaleźć w Internetach. Jemy w restauracjach i je recenzujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Nieraz jest tak, że recenzje publikowane w Internecie są nieprawdziwe lub zakupione. Nasze wpisy są w 110% autorskie, nie „sprzedajemy” recenzji.

 

Masz swój lokal, której jeszcze nie ma na naszej stronie? Napisz do nas na wiadomość mailową lub skontaktuj się przez formularz na stronie. Przyjdziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mieć czas i pusty żołądek!

 

Oprócz wpisów tego typu, praktykujemy także opisy o popularnych zagwostkach polskich użytkowników internetu. Wśród wielu, znajdziesz tu wpisy o tematyce takiej jak: jak układać sztućce po posiłku jak i nasze propozycje z czym jeść lub jak podawać popularne przekąski. Masz pomysł na artykuł, który mógłby widnieć na blogu przez żołądek do serca? Napisz do nas!

 

Sprawdź naszego bloga gastronomicznego i przekonaj się że warto go przeczytać!

Terms of use and privacy

I agree to the terms of use and privacy

Whether you’re a newbie traveller looking for help or a backpacking veteran with words of wisdom to share, our community is waiting for you.

Join the Community
[contact-form-7 id="4" title="Contact form 1"]