Exclusive Offers From Our Partners

View Deals

hizli8

Name

hizli8

User Details

hizli okuma
Online (uzaktan) hızlı okuma kursu içeriğimiz de hızlı okuma tekniklerini öğrenebileceğiniz ders videoları ve bu teknikleri alışkanlık haline getirebileceğiniz hızlı okuma egzersizleri bulunmaktadır. Video dersler sizin hızlı okuma tekniklerini tam öğrenme modeline göre öğrenmenizi sağlarken, hızlı okuma egzersizleri bu teknikleri alışkanlık haline getirmenizi ve hayat boyu sürdürmenizi sağlamaktadır.

Online (uzaktan) hızlı okuma kursu, anlayarak okuma hızınızı 1 ayda %400 arttırmayı amaçlamaktadır. Egzersizler ilk günden son güne kadar kademe kademe buna göre ayarlanmıştır. Siz egzersizleri yaptıkça hızlı ve odaklı okuma yeteneğiniz gün gün gelişerek 1 ayın sonunda 2 ile 4 kat arası gelişim gösterecektir.

Kurstan en üst düzeyde verim alınabilmesi için egzersizlerin ara verilmeden düzenli yapılması önemlidir. Düzenli egzersiz, hızlı okuma tekniklerin psikomotor davranışa dönüşmesini sağlayarak, her okumaya başladığınızda zihniniz aynı davranışı sergileyerek, hayatınız boyunca etkin bir okuyucu olarak kalmanıza yarayacaktır. Bu tıpkı iki parmakla klavye kullanırken on parmakla kullanmaya alışmak ve hayat boyu sürdürmekle eşdeğerdir.

Online (uzaktan) hızlı okuma kursumuza 1 ay boyunca, günlük ortalama 40 dk. zaman ayırmanız yeterli olacaktır. Egzersizleri aralıksız her gün yapmanız durumunda, kurs 1 ayda tamamlanmaktadır. Fakat üyeliğiniz 1 yıl devam etmektedir. 1 yıl içinde kursu 3 kez tekrar etme hakkınız bulunmaktadır.

Hızlı okuma kurs platformunuz, size özel olup, internetin olduğu her yerden, bilgisayardan veya tabletten girerek egzersizlerinizi yapabilir. 1 günlük egzersizlerinizi günün değişik zamanlarına bölebilirsiniz.

Kursun ilk anında itibaren kurs öğretmenlerimiz sizi arayarak, kurs süreci hakkında bilgi verecek ve kurs süresince gelişiminizi ve ders grafiğinizi takip edecektir. Kurs boyunca aklınıza gelebilecek soruları öğretmeninize danışabilir, iletişiminizi sürdürebilirsiniz.

Sizde hemen kayıt olarak, 1 ayda anlayarak okuma hıznızı 4 kat arttıra bilirsiniz.

Online eğitim üyeliği için ödemenizi Havale/EFT veya Kredi Kartına Taksit seçeneği ile yapabilirsiniz.
Ödemeniz onaylandıktan sonra kurs öğretmeniniz sizleri ararayarak üyelik bilgilerinizi aktifleştirecek ve kullanıcı bilgilerinizi tarafınıza iletecektir.
Ödeme onayını beklemeden kullanıcı bilgilerinizi almak için 0850 304 59 96 numaradan bizi arayınız! Ödeme sayfasına git >>

hızlı okuma kursu
hızlı okuma kursları
hizli okuma kurslari
hızlı okuma kursları istanbul

https://www.okutanakademi.com/

Terms of use and privacy

I agree to the terms of use and privacy

Whether you’re a newbie traveller looking for help or a backpacking veteran with words of wisdom to share, our community is waiting for you.

Join the Community
[contact-form-7 id="4" title="Contact form 1"]