Exclusive Offers From Our Partners

View Deals

webtasarim44

Name

webtasarim44

User Details

siteyi incele
Bulut İnteraktif Web Site Tasarımı Ankara
Google, 2018 yılından itibaren mobil öncelikli indekslemeye geçtiğini duyurdu. İnternet kullanan insanların çoğunun bundan sonra mobil cihazları tercih ettiğini düşünürsek bu kararı vermekte olabildiğince haklı gözüküyorlar. Bu nedenle mobil mevzun desen yaptırmak oldukça önemli.

Mobil mevzun geçmek için de Responsive yalnız tasarıma malik olmanız gerekiyor. Responsive tasarıma sahip site, telefon, tablet ve elektronik beyin gibi cihazlarda fondöten sadece şekilde, rastgele tek kayma veya bozukluk olmadan gözükmelidir.

Tasarım dışında İnternet sitesinin olabildiğince hovarda açılması da gerekiyor. dönemde güç oldukça makro ehemmiyet taşıyor. Yapılan ancak araştırmaya nazaran şayet İnternet siteniz 3 saniye içerisinde açılmazsa makro eş korkuya sebep oluyormuş. Bu da natürel olarak sitenize girizgâh sayısının azalmasına sebep oluyor.

Google’ın önem verdiği bir özge etmen de Kullanıcı Deneyimi TasarımıUX Design. Kullanıcı deneyimine uygun, hedefleri safi olan internet sitesi tasarımları sayfanıza gelen ziyaretçilerin henüz ayrıntılı müddet sitenizde gezinmesini sağlar. Bu da natürel olarak Google aracılığıyla yapıcı yalnız sinyal olarak algılanır.

Terms of use and privacy

I agree to the terms of use and privacy

Whether you’re a newbie traveller looking for help or a backpacking veteran with words of wisdom to share, our community is waiting for you.

Join the Community
[contact-form-7 id="4" title="Contact form 1"]