Exclusive Offers From Our Partners

View Deals

webtasarim69

Name

webtasarim69

User Details

Web Tasarım Ajansı Bulut İnteraktif
Bulut İnteraktif Web Site Tasarımı
Google, 2018 yılından itibaren mobil öncelikli indekslemeye geçtiğini duyurdu. kullanan insanların çoğunun daha çok mobil cihazları yeğleme ettiğini düşünürsek bu kararı vermekte olabildiğince haklı gözüküyorlar. Bu nedenle hareketli ahenkli tasarım yaptırmak oldukça önemli.

Mobil mevzun vuku bulmak göre de Responsive tek tasarıma sahip olmanız gerekiyor. Responsive tasarıma malik site, telefon, tablet ve elektronik beyin gibi cihazlarda düzgün müşterek şekilde, herhangi eş kayma veya bozukluk olmadan gözükmelidir.

Tasarım dışında İnternet sitesinin olabildiğince süratli açılması da gerekiyor. döl eşi dönemde şiddet olabildiğince yetişkin ehemmiyet taşıyor. Yapılan aynı araştırmaya bakarak şayet İnternet siteniz 3 saniye içerisinde açılmazsa yetişkin aynı korkuya sebep oluyormuş. Bu da tabii olarak sitenize giriş sayısının azalmasına sebep oluyor.

Google’ın ehemmiyet verdiği ancak başka faktör de Kullanıcı Deneyimi TasarımıUX Design. Kullanıcı deneyimine uygun, hedefleri safi olan internet sitesi tasarımları sayfanıza gelen ziyaretçilerin henüz uzun süre sitenizde gezinmesini sağlar. Bu da tabii olarak Google eliyle yararlı ancak sinyal olarak algılanır.

Terms of use and privacy

I agree to the terms of use and privacy

Whether you’re a newbie traveller looking for help or a backpacking veteran with words of wisdom to share, our community is waiting for you.

Join the Community
[contact-form-7 id="4" title="Contact form 1"]